З 2009 року компанія «Де Ла Марк» принципово почала розробляти та створювати побутову хімію без агресивних хімічних складових. Але ми хочемо, аби продукція DeLaMark не шкодила довкіллю та природі не лише під час її використання, а й після. Тому у жовтні 2017 року компанія взяла на себе відповідальність за використану пластикову упаковку від рідких засобів DeLaMark. Відтепер у нашому офіційному інтернет-магазині діє програма «Поверни порожню тару».

Рідкі засоби для прання, миття посуду, прибирання та косметичні засоби від «Де Ла Марк» розфасовані у тару з поліетилену низького тиску, який придатний до повторної переробки. Ми впевнені, що наші постійні покупці роблять вибір на користь більш екологічних продуктів, та напевно, не всі сортують відходи, аби зменшити їх потрапляння на звалища. Аби заохочувати до цього наших свідомих клієнтів та спростити їм цю дію, ми пропонуємо повернути порожню тару від побутової хімії DeLaMark нам.


Скористайтесь програмою «Поверни порожню тару» для того, щоб:

  • Зробити свій внесок у захист довкілля;
  • Зберегти ресурси планети для своїх дітей та внуків;
  • Підтримати українські підприємства з переробки відходів;
  • Отримати додаткову знижку на замовлення.


Кияни мають змогу повернути пластикову тару кур’єру при отриманні замовлення. Також ви можете віддати на переробку використані мірні ложечки від пральних порошків та кисневого відбілювача.  Для цього оберіть пункт «Тара для утилізації» при оформленні замовлення на нашому сайті та вкажіть кількість одиниць порожньої тари. За кожну порожню ємкість ви отримаєте додаткову знижку 5 грн.

Також за підтримки наших партнерів - "Зелена Коробка", Zero Waste Lviv та екомагазин "Велена" - мешканці м. Львів та Одеса мають можливість повернути порожні пляшки від засобів ТМ DeLaMark та ТМ Royal Powder за адресою:

  • м. Львів, вул. Заводська 31 (детальніше - на сайті www.greenbox.net.ua/sort/)
  • м.Одеса, пр. Академіка Глушко 16/18

А відтепер, з жовтня 2018 року, скористатися програмою «Поверни порожню тару» можуть жителі всієї України! Укрпошта долучається до соціального проекту DeLaMark з утилізації порожньої тари!

up main

DeLaMark та УкрПошта об'єднують зусилля заради зменшення кількості пластику, що потрапляє на звалища нашої країни. Відтепер кожен без винятку українець з будь-якого куточку нашої країни, який використовує на роботі або вдома екологічні засоби для прання, миття посуду, прибирання чи догляду за волоссям і тілом ТМ Royal Powder та TM DeLaMark, має можливість повернути порожню тару виробнику для правильної утилізації. Відправляйте порожні пластикові пляшки, кришки, мірні ложки від засобів компанії "Де Ла Марк" із будь-якого відділення УкрПошти по Україні, зберігайте чек та отримуйте знижку, що дорівнює вартості відправки порожньої тари, на замовлення у фірмовому інтернет-магазині виробника delamark.ua

Для отримання знижки необхідно:

  • відправити порожню тару у будь-якому відділенні УкрПошти виробнику: ТОВ «Де Ла Марк» а/с № 104, м. Київ, 05300
  • зазначити вартість відправки порожньої тари у коментарі до замовлення
  • надіслати фото чеку (за додатковим запитом)
  • обрати доставку вашого замовлення Укрпоштою

Для тих, хто відправляє тару УкрПоштою, знижка за кількість порожньої упаковки не діє.

Підтримайте нашу ініціативу сортування відходів та зменшення їх кількості. Давайте разом зробимо нашу планету чистішою та збережемо її для наступних поколінь!

Діана Шевченко
Це дуже круто, ви молодці. Обов'язково спробую вашу продукцію) Дякую
Додати коментар