Назва "Де Ла Марк" асоціюється не тільки з екопродукцією відмінної якості, а й зі способом життя, дружнім до людей і природи. Оскільки частину нашої продукції розфасовано в пластикову тару, а проблему забруднення довкілля пластиковим сміттям вже важко ігнорувати, в 2019 році гаслом компанії "Де Ла Марк" стало "зДоЛайМо відходи!"* Адже це логічно – продукція без агресивних хімічних складових має не шкодити довкіллю та природі не лише під час її використання, а й після.

Важливою складовою цієї соціальної ініціативи є програма «Поверни порожню тару», яка запрацювала в нашому офіційному інтернет-магазині з жовтня 2017 року для жителів Киева, а роком пізніше – по всій Україні.

Чому це важливо?

Рідкі засоби для прання, миття посуду, прибирання та косметичні засоби від «Де Ла Марк» розфасовані у тару з поліетилену низького тиску, який придатний до повторної переробки. Ми впевнені, що наші постійні покупці роблять вибір на користь більш екологічних продуктів, та напевно, не всі сортують відходи, аби зменшити їх потрапляння на звалища. Аби заохочувати до цього наших свідомих клієнтів та спростити їм цю дію, ми пропонуємо повернути порожню тару від побутової хімії DeLaMark нам.

Трохи історії: спочатку повернути порожню упаковку з-під засобів De La Mark ми запропонували киянам, згодом, в жовтні 2018 року, ми домовились про партнерство з Укрпоштою, і можливість відправляти нам пластикову тару з'явилася у всіх жителів України. Але було приємно взнати, що деякі магазини, які продають продукцію De La Mark, стали нашими неофіційними партнерами і самі збирають упаковку, щоб повернути її на переробку.

Отже, можливість повернути використану пластикову упаковку на переробку тепер є у всіх, хто живе в Україні. Скористайтесь програмою «Поверни порожню тару», щоб:

 • Зробити свій внесок у захист довкілля;
 • Зберегти ресурси планети для своїх дітей та онуків;
 • Підтримати українські підприємства з переробки відходів;
 • Отримати додаткову знижку на замовлення.

Як це працює?

Кияни мають змогу повернути пластикову тару кур’єру при отриманні замовлення. Для цього оберіть пункт «Тара для утилізації» при оформленні замовлення на нашому сайті та вкажіть кількість одиниць порожньої тари. За кожну порожню ємкість ви отримаєте додаткову знижку 5 грн. Також ви можете віддати на переробку використані мірні ложечки від пральних порошків та кисневого відбілювача. 

Львів'яни та одесити також мають можливість повернути порожні пляшки від засобів ТМ DeLaMark та ТМ Royal Powder нашим партнерам – "Зелена Коробка", Zero Waste Lviv та екомагазину "Велена" за адресами:

 • м. Львів, вул. Заводська, 31 (детальніше - на сайті www.greenbox.net.ua/sort/)
 • м.Одеса, пр. Академіка Глушко, 16/18
 • м. Харків 
                 - Екохаб на Подільському - пров. Подільський, 9
                 - Екохаб на Весніна - вул. Весніна, 16
                 - Екохаб  у м. Люботин

Мешканці інших міст України можуть скористатися програмою «Поверни порожню тару» за допомогою  Укрпошти, яка долучилася до цього соціального проекту DeLaMark. Відправляйте порожні пластикові пляшки з кришками та мірні ложки від засобів компанії "Де Ла Марк" із будь-якого відділення УкрПошти по Україні, зберігайте чек та отримайте знижку, що дорівнює вартості відправки порожньої тари, на замовлення у фірмовому інтернет-магазині виробника delamark.ua

up main

Для отримання знижки необхідно:

 • відправити порожню тару у будь-якому відділенні УкрПошти виробнику: ТОВ «Де Ла Марк», а/с № 104, м. Київ, 05300
 • зазначити вартість відправки порожньої тари у коментарі до замовлення
 • надіслати фото чеку (за додатковим запитом)
 • обрати доставку вашого замовлення Укрпоштою

УВАГА! Для тих, хто відправляє тару УкрПоштою, знижка за кількістю порожньої упаковки не діє.

Підтримайте нашу ініціативу сортування відходів та зменшення їх кількості. Давайте разом зробимо нашу планету чистішою та збережемо її для наступних поколінь!

____________

*- більше про інші кроки цієї соціальної ініціативи дізнайтеся за посиланням [Здолаймо відходи разом]

Діана Шевченко
Це дуже круто, ви молодці. Обов'язково спробую вашу продукцію) Дякую
Додати коментар