"Де Ла Марк" – це не тільки прогресивний виробник товарів, дружніх до навколишнього середовища та нешкідливих для людського здоров'я. Компанія також відома тим, що популяризує життя в стилі еко серед молодого покоління. Тому керівництво компанії активно підтримує ініціативи, які приносять користь всім членам родини.

Звичайно, дуже важливо, в якому стані наші діти отримають планету. Але майбутнє нації залежить і від того, чи зможемо ми забезпечити їм здоровий спосіб життя вже зараз. І хоча головною задачею De La Mark є розробка засобів з безпечним складом, компанія робить свій внесок в майбутнє, підтримуючи спортивні та культурні заходи.

Наш колектив розділяє загальнолюдські цінності, тому ми як батьки розуміємо важливість активного способу життя й готові допомогти вам відірвати дітей від екранів та моніторів.

Так, ми надаємо подарунки для проведення конкурсів, змагань, підтримуємо секції та гуртки, що допомагають дітям розвиватися. За допомогою продукції De La Mark ми не тільки покращуємо життя батьків, а й заохочуємо екозвички у дітей. Ще один напрямок, який ми завжди готові підтримати, – це популяризація екоруху.

Наприклад,  за останні декілька років наша компанія:

  • регулярно виступала спонсором змагань з танців під егідою АСЕТУ,
  • стала постійним спонсором секції дзюдо "Вишенька",
  • почала підтримувати спортивний клуб "Прогрес" (м. Вишневе)
  • була спонсором проекту "ЕКО-Трансформація" та фестивалю "Мама + Я".

У 2019 році ми стали спонсорами проекту "ЕКО-Трансформація" та фестивалю "Мама + Я".

Приєднуйтеся до нас та будьте ЕКО у всьому!

 

Додати коментар