Каталог

У кожного своє уявлення про чистоту. Але, погодьтеся, прибирання будинку не має стати причиною проблем зі здоров'ям. Тут як у медицині – не нашкодь!

Справжня чистота – це не стерильність, а відсутність небезпечних токсикантів, у тому числі в пилу, який є в нашому будинку. А ще – сторонніх запахів, що викликають алергію. Ну і відсутність плям, звісно.

Важливо, щоб у боротьбі за чистоту не постраждали очі, органи дихання та шкіра. Тому все більше людей шукають безпечні засоби для прибирання будинку.

Прибирання будинку: 7 принципів безпеки для всіх його мешканців

Щоб наведення чистоти та порядку не зашкодило ні вам, ні комусь із домочадців, дотримуйтесь наступних принципів, перевірених на практиці.

ekou1

  • Менше хімії!

Як не дивно, але цей принцип застосовують у лабораторіях. Якщо потрібно відмити хімічний посуд, спочатку застосовують простіші засоби, наприклад, гарячу воду або пару. І лише у разі стійких забруднень використовують сильні кислоти, луги чи окислювачі. Так і безпечніше, і дешевше. Справді, навіщо стріляти з гармати по горобцях? Можливо, достатньо вологої ганчірочки або ополіскування водою?

  • Захистіть органи дихання!

Якщо все ж таки є необхідність використовувати хімічні засоби для прибирання будинку, захистіть себе від їх випаровувань. Для цього відкрийте двері або вікна, а в кінці зробіть провітрювання.

  • Захистіть руки!

Часто на упаковках побутової хімії прямо вказано, що потрібно працювати в рукавичках, інакше засіб пересушить шкіру, викликає подразнення або навіть хімічний опік. Люди з особливо чутливою шкірою реагують навіть на еко-засіб для миття дитячого посуду. Тому багато хто вже розвинув хорошу звичку використовувати гумові рукавички під час прання, прибирання або миття посуду.

  • Прибирайте, коли немає  вдома людей похилого віку, дітей, тварин

Якщо має бути генеральне прибирання дому, відправте тих, хто в ньому не задіяний, на прогулянку. Так не тільки ніхто не заважатиме вам і нічого не перекине, але й менше надихається випарів, а більше – чистого повітря.

  • Надійно сховайте побутову хімію від дітей!

Зберігайте побутову хімію так, щоб у маленьких дітей та домашніх улюбленців не було доступу до неї. Навіть якщо це дитячі засоби гігієни, наприклад зубна паста для дітей, дитина повинна ними користуватися в присутності дорослих.

  • Уникайте токсичних хімікатів!

Вибираючи побутову хімію, уважно читайте склад. Не купуйте засобів із шкідливими для людини та природи компонентами: сполуками хлору (крім кухонної солі натрій хлориду), фосфатами, агресивними кислотами та консервантами. Якщо написи на упаковці вам мало про що говорять, шукайте екологічні засоби для прибирання дому зі спеціальними екосертифікатами. В Україні це "зелений журавлик".

  • Дотримуйтесь інструкцій для застосування!

Щоб уберегти вас від небезпеки, виробник вказав спосіб застосування та застережну інформацію на упаковці. Дотримуйтесь цієї інструкції, не перевищуйте концентрації, не змішуйте різні засоби та слідкуйте за термінами зберігання.

Як вибрати найкращі засоби для прибирання будинку?

ekou2

Чудово коли є вибір! На ринку побутової хімії, крім мас-маркет, зараз представлені:

  • натуральні засоби для прибирання дому;
  • органічні засоби для прибирання дому;
  • екологічні засоби для прибирання будинку.

Навіть такі безпечні натуральні засоби, як сода, гірчиця, оцет, лимонна кислота та господарське мило, не позбавлені недоліків, тому підходять не всім.

Органічні засоби мають дуже суворі критерії відбору сировини та обмежену кількість допустимих інгредієнтів. Зрозуміло, чому така побутова хімія не всім по кишені.

Оптимальним рішенням може стати еко побутова хімія. Екосертифіковані засоби не містять небезпечних для здоров'я та навколишнього середовища компонентів та мають інші підтверджені переваги.

Екологічно чисті засоби для прибирання будинку від Де Ла Марк

Пральні порошки компанії "Де Ла Марк" першими в Україні пройшли екосертифікацію ще у 2014 році. З тих пір серед продукції De La Mark – екологічно чисті засоби для прибирання будинку, які економно витрачаються й не залишають токсичних речовин у повітрі приміщення та на поверхнях. А пластикову тару з-під них можна повертати кур'єру чи здавати на переробку.

Все для прибирання будинку, у тому числі еко-засоби для прання дитячих речей, ви знайдете на нашому сайті. Доставляємо по Києву та по всій Україні.

Повернутись на Головну
Додати коментар