Каталог

Ми дбаємо про себе та своїх рідних, обираючи стиглі та корисні фрукти та овочі, у тому числі листові. Адже це – натуральне джерело вітамінів, антиоксидантів, мікроелементів та ензимів.

w3

Але важливо пам'ятати, що на поверхні ягід, плодів та зелені можуть бути небезпечні забруднення:

  • налиплий пил, у складі якого присутні важкі метали;
  • гнильні бактерії, плісняві грибки та інші мікроби;
  • паразити та їх яйця;
  • залишки пестицидів та хімікати, якими продукти обробляли під час зберігання.

Як же отримати тільки користь від овочів та фруктів і не нашкодити собі та близьким? Добре мити їх перед вживанням!

Ну, наприклад, з кавунами та яблуками, здається, зрозуміло, що робити. Тут навіть господарське мило зі щіткою підійдуть. Або просто гаряча вода, залежно від ступеня їхнього забруднення. А як помити черешні, виноград, полуницю, листя салату тощо? Їх особливо не потреш і не намилиш.

Виникає питання, чи варто купувати спеціальні мийні засоби для овочів та фруктів? Адже якщо вони містять такі ж поверхнево-активні речовини, як мийні засоби для посуду і навіть безфосфатна рідина для прання, то ці ПАР залишаться на поверхні продуктів. При цьому коштують вони дорожче.

Є ще екозасоби для посуду, які добре змиваються і не залишають на тарілках запаху віддушки. Давайте розберемося, чи можна мити фрукти мийним засобом із покращеними характеристиками.

Чи підходить екологічний миючий засіб для посуду, щоб помити овочі та фрукти?

w4

Навіть екологічно чистий мийний засіб для посуду, як і еко гелі для прання, у своєму складі містить ПАР, що створює піну та відмиває жирові забруднення. В екозасобах використовують "зелені" ПАР, отримані з рослинних жирів, наприклад, олії кокоса. Такі поверхнево-активні речовини не шкодять довкіллю.

Також в екологічних засобах підбирають композицію з декількох ПАР таким чином, щоб вони добре змивалися. А в більш дешевих засобах часто є тільки аніонна ПАР, яка дає багато піни, але погано змивається.

Тим не менш, склад таких еко рідин розрахований насамперед для миття жирного посуду. Можливо, такий засіб добре змивається з тарілок. Але чи впевнені ви, що він повністю відійде з шорсткої та пористої поверхні плодів, ягід та листя?

Отже, якщо потрібно помити фрукти та овочі, шкірку яких ви не будете їсти, то для видалення бруду такий спосіб цілком підійде. Але якщо ви будете їсти плоди повністю, використовуйте такі миючі для миття, овочі та фрукти після яких не будуть містити залишків піни.

Спеціальний мийний засіб для овочів та фруктів від De La Mark

Багато виробників екологічно чистих мийних засобів мають у своїй лінійці продукції засіб для миття овочів та фруктів. Компанія "Де Ла Марк" – не виняток. Починаючи з 2009 року, багато років нашою візитівкою були еко порошки для прання. Але останнім часом у нашому асортименті з'явилися й інші екологічно безпечні миючі засоби:

  • екологічний мийний засіб для посуду з йонами срібла та з ефірними оліями;
  • рідини для прання;
  • засоби для прибирання.

І ось у 2020 році ми представили новинку, на яку чекали багато хто – засіб з антибактеріальною дією для миття овочів, фруктів, ягід, листя салату та зелені. Цей спеціальний засіб не містить ПАР, а знезаражуючий ефект створює за рахунок йонів срібла та лимонної кислоти. Достатньо розчинити у воді ковпачок засобу та потримати в ній продукти 10-15 хвилин, а потім добре промити проточною водою.

Змивається він повністю, стороннього запаху чи присмаку не залишає. Тому сміливо насолоджуйтесь дарами природи!

Повернутись на Головну
Додати коментар