Компанія "Де Ла Марк" з самого початку своєї появи застосовує найсучасніші технології та відповідає на запити покупців. Зізнаємося, ми давно отримували ваші прохання створити косметику не тільки для чистоти, але й для краси шкіри. Ми дуже цінуємо вашу довіру! І пропонуємо довгоочікувану новинку – ламелярний крем для рук DeLaMark.
Ті, для кого важлива екофрендлі упаковка, оцінять, що новий крем розфасований в скляні баночки. Але ще більшу цінність представляють склад і структура цього крему, який дружній до шкіри будь-якого типу і швидко приведе до ладу ваші руки, навіть якщо вони постраждали від вітру та холоду або побутової хімії.
Причина такої ефективності та універсальності в тому, що новий крем для рук – ламелярний. Давайте розберемося, що стоїть за цим словом.
Ламелярні емульсії: що це?
Взагалі-то, дуже багато косметичних засобів за своєю структурою є емульсіями. Це такі суміші, в яких за допомогою емульгаторів поєднуються масла (жири) і вода таким чином, аби вони довгий час не розшаровувалися. Якщо крапельки масла розподілені у воді, то це пряма емульсія. Якщо ж вода розподілена в олії – зворотна.
Пряма емульсія швидко вбирається шкірою, але водночас може викликати випаровування не тільки тієї води, яка була в її складі, а й вологи з поверхні шкіри. Тому після застосування крему або сироватки, що представляють собою пряму емульсію, може виникнути відчуття сухості.
Креми, що є зворотними емульсіями, сприймаються як більш важкі, але вони мають оклюзійні властивості, запечатуючи вологу в шкірі.
При детальному вивченні будови шкіри з'ясувалося, що захисний гідроліпідний бар'єр нашої шкіри теж є емульсією. Але жир і вода в ній розподілені не у вигляді крапельок,, а начебто упаковані шарами: прошарки води відокремлені один від одного плоскими шарами фосфоліпідів. Така емульсія отримала назву ламелярної (від слова "ламелі" – пластини).
Нещодавно технологи навчилися повторювати подібну структуру в косметичних засобах. Так з'явилися ламелярні креми, близькі до будови ліпідного бар'єру шкіри людини. Такі креми наче вбудовуються в роговий шар шкіри, дуже добре сприймаються нею та ефективно діють. Для зневодненої та пошкодженої шкіри ламелярні емульсії працюють, як латки.
Ламелярні емульсії: плюси та мінуси
Багато косметологів буквально співають дифірамби ламелярній косметиці. Адже навіть без дорогих активів такі креми дають хороший результат, миттєво зволожуючи шкіру і діючи саме там, де необхідно вирішити її проблеми. А якщо ще додати до такого крему цінні компоненти, наприклад, сквалан, ненасичені жирні кислоти, кераміди, вітаміни, то їх можна "упакувати" в капсули, які будуть доставлені напряму до місця призначення. Така собі "розумна" емульсія!
Емульгатори для утворення ламелярної емульсії – натуральні жироподібні речовини. А ще така структура емульсії дозволяє поєднувати між собою компоненти і не вимагає великої кількості консервантів, що тільки на руку натуральній косметиці.
Ще однією приємною перевагою ламелярних емульсій є те, що вони добре сприймаються шкірою будь-якого типу. І навіть пошкодженою чи проблемною шкірою. Немає необхідності розробляти лінійку окремих продуктів для власниць під кожен окремий тип.
Тому багато брендів професійної, натуральної та органічної косметики віддають перевагу ламелярним кремам.
Невже все так ідеально? Є все-таки пара невеликих ложок дьогтю в цій бочці меду:
- ламелярна косметика дорожча за звичайні креми. По-перше, технологія отримання шаруватої емульсії складніше, а по-друге, собівартість її інгредієнтів вища;
- крем поводиться як гідрофільна олія після контакту з водою - шкіра може втратити цінні жирні кислоти. Тим, у кого є ознаки дерматиту, краще не вмиватися з водою, користуючись такою косметикою;
- якщо ламелярний крем не використати до закінчення терміну придатності, він може відшаруватись. Уважно читайте інформацію на упаковці;
- ламелярну косметику складніше дістати.
Ламелярний крем для рук від DeLaMark
Якщо вже доставляти в глибокі шари шкіри поживні речовини, то вони повинні бути відмінної якості. Тому ми вирішили використовувати для створення ламелярного крему для рук DeLaMark рослинні компоненти (98%). Вміст органічних інгредієнтів визначений за ISO 16128 і становить 28,70%.
До складу крему для рук від "Де Ла Марк" входять цінні речовини:
- масла жожоба та ши, які сприяють регенерації загрубілих ділянок шкіри і захищають від вітру та холоду;
- оливковий сквалан, який за своєю структурою нагадує ліпіди шкіри людини, заповнює "вимиті" антисептиками і милом ліпіди та забезпечує активну регенерацію шкіри, а також в комплексі з вітамінами С і Е піклується про нігтьову пластину;
- CO2-екстракт плодів шипшини, в якому містяться вітамін С і омега-3/6/9-кислоти;
- CO2-екстракт гранату з унікальною пуніковою кислотою, яка має протизапальну і регенеруючу дію;
- Д-пантенол, відомий заспокійливим і загоювальною дією;
- рослинний гліцерин, що відновлює захисний бар'єр шкіри і не дає клітинам шкіри втрачати вологу.
Завдяки "шаруватій" структурі ламелярний крем для рук від De La Mark особливо м'який і має пролонговану дію. Він має SOS-ефект для сухої, пошкодженої шкіри, миттєво починає відновлювати захисну гідроліпідну мантію проблемних ділянок шкіри, а також підходить для систематичного застосування, в тому числі взимку, у холодну пору.
Також його можна використовувати для масажу рук після манікюру.
Термін придатності після відкриття баночки - 3 місяця..
У наших найближчих планах – вихід у світ ламелярного крему для обличчя. А поки ми будемо дуже раді вашим відгукам про новий крем для рук.