Каталог

Всі ми нарікаємо на погану екологію, хоча самі нічого не робимо для захисту та збереження матінки-природи. Та й чи можна нас у цьому звинувачувати, адже навколо мільйони людей, яких подібні питання не хвилюють взагалі.

А негативний вплив на довкілля заводів та машин вражає! Технологіїї, новітнє виробництво здатне навіть змінити клімат Землі. Незважаючи на всі ці невтішні фактори, все частіше кожен з нас замислюється: чи завдає мій спосіб життя шкоду довкіллю? Відповідь зрозуміла та очевидна, тому найсвідоміші члени нашого суспільства намагаються хоч трохи зменшити шкідливий вплив. І для цього не обов'язково повністю змінювати свої вподобання та звички, інколи досить декількох кроків.

Сортування сміття

Про це зараз говорять усі, але дуже мало тих, хто дійсно розкладає сміття по окремих пакетах та контейнерах, як заведено в Європі. Якщо сміття не переробляти, то наша планета перетвориться на справжній смітник вже років через 100. Окрім цього, земля та грунтові води вже зараз систематично зазнають отруйного впливу, адже ми викидаємо батарейки, лампи та термометри, які окислюючись знову таки потрапляють в грунт. Куди ви викидаєте непотрібні та протерміновані ліки? Правильно, у смітник, але ж такі медикаменти по суті теж отрута. Сортування сміття допомагає істотно знизити кількість шкідливих відходів. Наприклад, скло та консервні банки, які розкладаються сотні років, замість звалища можна відправити на повторну переробку (або хоча б просто складати в окремі пакети). В Україні практика сортування сміття поки що популярна лише на словах, але ніхто не заважає нам проявити трохи пильності, та не кидати у сміття акумулятори, ліки, батарейки та вироби, що містять ртуть (наприклад, старі ртутні градусники). Пункти прийому подібних відходів є у всіх великих містах, хоча правда й те, що влада неохоче інформує населення про місцезнаходження таких пунктів.

DeLaMark пропонує вам ще один крок, як не забруднювати довкілля пластиковою тарою. Використавши наші засоби, просто віддайте пластикову упаковку кур’єру під час отримання замовлення. Ми потурбуємось про те, аби вона не зашкодила довкіллю та здамо на переробку. А ви отримаєте знижку на ваші улюблені засоби.

Економія води

Мало, де в світі витрачають стільки води на побутові потреби, як в Україні. Чищення зубів з відкритим краном для нас справа цілком звичайна, як і миття посуду. Але таким чином, ми дійсно караємо себе гривнею, а прісна вода безконтрольно зливається в каналізацію. У Німеччині рідко можна побачити господиню, яка миє посуд під сильним струменем води, часто економні фрау спочатку намилюють посуд, і лише потім відкривають кран з невеликим напором.

Багато також залежить від засобу, яким ви миєте посуд. Обираючи мийні засоби DeLaMark з помірним піноутворенням, ви економите не лише воду, а й час. Залишки рідини швидко та легко змиваються з ваших тарілок навіть у холодній воді, не залишаючи по собі ні запаху, ні присмаку.

Напівзавантажені пральні машини - теж істотний фактор зайвої витрати прісної води. Крім того, причиною безконтрольної витрати є несправні крани та зливні бачки.

Не викидайте їжу

Чимала частина з того, що ми викидаємо на смітник - продукти, які зіпсувалися в нашому холодильнику. Намагайтеся підходити до питання покупки продуктів харчування раціональніше, адже це не тільки шкодить довкіллю (зазвичай продукти потрапляють на смітник разом з упаковкою), але й суттєво б'є по вашій кишені.

Економте енергію

Функціонування типової електростанції спричиняє забруднення навколишнього середовища, в залежності від палива, яке на ній використовується. Раніше вважалося, що безпечними є гідроелектростанції, але це твердження виявилося хибним. Функціонування ГЕС створює умови для зростання водоростей і інших необоротних процесів, які негативно впливають на екологію регіону. Атомні ж електростанції призводять до теплового забруднення водойм. Тому економія електрики - питання не лише витратне, а й шкідливе для навколишнього середовища. Постійно включене світло, в тих приміщеннях, де ми не перебуваємо в даний момент - один з чинників великої втрати електроенергії. Крім того, потрібно звертати увагу на зарядки від телефонів і ноутбуків, які необхідно від’єднати від мережі. Найчастіше ми вимикаємо телефон, а ось зарядка й надалі "стирчить" в розетці, споживаючи електрику.

Одним із побутовим кроків економії світла є вибір швидких режимів прання, застосовуючи при цьому рідини та гелі DeLaMark. Такі засоби вже розчинені і починають діяти з перших хвилин прання. Це допоможе вам суттєво зекономити не лише електроенергію, а й час.

Відмовтеся від пластикових пакетів

Дивно, але продуктові сітки знову входять в моду. А адже в 90-ті пластикові пакети були символом достатку, а пакували все у ті часи у папір. Зараз ситуація знову змінюється, сітка – це вже престижно, а не соромно. Хоча необов'язково зупинятися саме на ній, можна придбати – еко-сумку для покупок від DeLaMark. Не забувайте, що куплений в магазині поліетиленовий пакет розкладається мінімум 20 років. Але ж і паперові пакети – не такі вже екологічні. На їх виробництво витрачається дорогоцінна деревина – наші ліси, які варто зберігати та примножувати. Та вихід є! Можна за прикладом компанії «Де Ла Марк» використовувати паперові пакети зі вторинної сировини. Вже довгий час усі ваші замовлення ми доставляємо саме в таких пакетах. Тому ми впевнені та раді, що жодне дерево задля виготовлення нашої брендової упаковки не постраждало.

Використовуйте безфосфатну побутову хімію

Про шкоду фосфатів для водойм знає вже, мабуть, кожен школяр. Та не всі готові відмовитись від побутових засобів, які відверто знищують нашу природу. Фосфати не лише спричиняють загибель усього живого у річках та озерах, їх дія отруйна й для людини. Аби уникнути негативного впливу на довкілля та на власне здоров’я обирайте побутові засоби, які їх не містять.

Побутові засоби DeLaMark для чистоти у вашій оселі не мають у своєму складі фосфатів. До того ж їх якість та ефективність відзначена екогологічним сертифікатом «Жива Планета».

Повернутись на Головну
Додати коментар