Каталог

Як на дорослих, так і на дітей побутова хімія впливає в основному двома шляхами: через шкіру та через органи дихання. Тільки для малюків в силу їхніх фізіологічних особливостей це більш критично. 
Мабуть, найбільша ймовірність негативного впливу агресивних речовин на дитячий організм з'являється, коли дитину одягають в одяг із залишками пральних засобів. Тому давайте обговоримо вимоги до засобів для прання дитячих речей, аби мати можливість зробити правильний вибір.

В ідеалі дитячий пральний порошок повинен:

  • добре виводити типові дитячі забруднення,
  • повністю виполіскуватись,
  • не залишати відчутного запаху на випраних речах,
  • дезинфікувати.

Якщо реалізувати дві останніх вимоги не складно, то щоб досягти безпечної дії двох перших пунктів, потрібна майстерність технологів. Адже щоб порошок добре виполоскати, вміст ПАР потрібно зменшити. Але тоді у споживачів можуть з'явитися нарікання на якість прання.

Тому мудрих мам не бентежить, що дитячі порошки перуть дещо гірше. Адже здоров'я дитини важливіше, за ідеально чистий одяг.

ВИМОГИ ДО ДИТЯЧОГО ПРАЛЬНОГО ПОРОШКУ

У хорошому дитячому порошку буде кілька ПАР різного роду. Це важливо, тому що вони доповнюють дію один одного при низьких концентраціях та при наявності неіоногенних ПАР краще вимиваються аніонні. До речі, мило - це теж аніонна поверхнево-активна речовина.

Крім пониженого вмісту ПАР переконайтеся, що порошок, яким ви перете речі свого малюка, не містить фосфатів (вони забруднюють середовище, в якому дитині доведеться жити), цеолітів (вони сильно пилять та не розчиняються у воді, накопичуючись у водоймах) та оптичних відбілювачів (зайва ймовірність алергії, якщо у складі більше 1%).

На щастя, технології не стоять на місці, і сучасні порошки з біосистемами можуть відіпрати що завгодно навіть при невисоких температурах. Це досягається введенням в рецептуру ферментів та кисневого відбілювача, який заодно дезинфікує дитячі речі.

За такими критеріями розроблений порошок ТМ Royal Powder Baby. Він поєднує ефективність прання та безпеку усіх складових, що доведено екосертифікатом "Жива планета". При цьому як ароматизатор в порошку застосовується гіпоалергенні парфумерні композиції, які освіжають випрані речі, але не залишаються на тканині.

Порошок ТМ Royal Powder мають ще один плюс - вони концентровані, і в середньому на прання потрібно 60 мл порошку, або 3 мірних ложечки. Для вашої зручності компанія "Де Ла Марк" випускає дитячих пральний порошок у трьох розфасовках: 0,5 кг, 1 кг і 3 кг, аби ви могли обрати відповідне пакування в залежності від обсягів прання.

БОРЕМОСЯ З ПЛЯМАМИ, АЛЕ НЕ ВИТРАЧАЄМО СИЛИ ДАРЕМНО ...

Якщо ви хочете рішуче позбутися складних плям, то скористайтеся засобом для виведення плям на основі кисневого відбілювача. Він безпечний, тому що розкладається на соду та перекис. І підходить навіть для кольорових речей, на відміну від хлору. Ефективний засіб 3 в 1 від "Де Ла Марк" містить перкарбонат (кисневий відбілювач) і лимонну кислоту. Такий склад справляється з пофарбованими плямами різної природи, при цьому в ньому немає агресивних компонентів.

Якщо ж вам часто доводиться просто освіжати не дуже забруднені дитячі речі, виберіть гель для прання "Royal Powder Baby". Він дозволить прати на коротких програмах, що заощадить електроенергію. Діючі речовини в ньому знаходяться в уже розчиненій формі і легко виполіскуються. Тому в'язані дрібнички, комбинезончики і курточки краще прати гелем, а не порошком.

ТРИ СЕКРЕТИ ДОСВІДЧЕНИХ МАМ

Є ще кілька секретів прання дитячих речей, які гарантують відмінний результат: 
  1. Не зберігайте довго забруднені речі, періть відразу, аби забруднення не в'їлося та вдалося обійтися рідкими засобами.
  2. Для речей зовсім маленьких діток застосовуйте подвійне полоскання, аби не допустити головної причини подразнень - залишків порошку на поверхні тканини.
  3. По можливості прасуйте дитячі речі: це додатково їх дезинфікує та допомагає зробити їх м'якшими і приємнішими без кондиціонеру.

Ну а коли дитина почне бруднитися по-дорослому, сміливо переходьте на універсальний порошок ТМ Royal Powder, він добре виполіскується та підходить для прання речей навіть маленьких алергіків.

Повернутись на Головну
Додати коментар