Каталог

Ми готуємося, аби добре прийняти гостей. Ще краще потрібно підготуватися, щоб зустріти довгоочікуваного малюка. 
Отже, якщо чекати залишилося кілька місяців чи навіть менше, почніть готувати дитячий гардеробчик до зустрічі з його власником. Тоді у дні, коли і так буде достатньо клопотів, не доведеться турбуватися хоча б про прання речей перед пологовим будинком.

Розуміємо, що ви вже отримали купу порад, навіть від тих, у кого про них не просили. Якщо відкинути всі забобони та прояви фанатизму, то що потрібно зробити, аби не турбуватись щодо чистоти та гігієнічності дрібничок, які ви візьмете в пологовий будинок, та які будуть чекати малюка вдома?

  1. Ви накупили дитячих одежинок, плюс вам віддали те, що носили інші дітки. Перше, що потрібно зробити - вивчити ярлички, щоб знати, як випрати кожну дрібницю та уникнути прикрощів. Також розсортуйте, які речі потрібно просто освіжити, а які продезінфікувати.
  2. Перед тим, як прати речі майбутнього малюка, спочатку проженіть машинку вхолосту або в режимі видалення ворсу. Це зменшить ймовірність, що "дорослі" мікроорганізми потраплять на дитячі речі. Можна додати при такій обробці машини пакетик лимонної кислоти або кілька ложок кисневого відбілювача 3 в 1 Royal Powder. Він теж містить лимонну кислоту і перкарбонати, які продезінфікують машинку.
  3. Не варто у наші часи високих технологій прати вручну. Розумна пральна машина сама підкаже, в якому режимі випрати одяг для крихітки: 95 градусів + подвійне полоскання. Якщо ж боїтеся, що річ сяде або втратить вигляд, періть в делікатному режимі.
  4. Нові речі можна випрати  гелем Royal Powder Baby, він не містить агресивних компонентів, синтетичних ароматизаторів та консервантів, які викликають подразнення шкіри. При цьому ефективний навіть на низьких температурах при делікатному пранні, добре виполіскується та не залишає запаху на дитячих речах. Також гелем для прання можна випрати конверт, комбінезончик і вовняні речі.
  5. Для прання бавовняного одягу використайте порошок Royal Powder Baby. Він має понижений вміст ПАР для того, щоб частинки порошку повністю виполіскувались та не контактували з ніжною шкірою малюка. Цей порошок містить безпечний кисневий відбілювач (перкарбонат), котрий не лише виводить плями, а й руйнує швідливі мікроорганізми. Випрані ним речі майже не мають запаху. Безфосфатний порошок Royal Powder Baby концентрований, тому дуже економний. Так, упаковки 0,5 кг вистачить на 15 циклів прання не дуже брудної білизни. А якщо придбати 3 кг, то кілька місяців можна не турбуватись, чим прати дитячий одяг. 
  6. Якщо дуже тягне випрати руками, візьміть дитяче гліцеринове мило. Воно не містить оптичних відбілювачів, сумнівних консервантів і синтетичних ароматизаторів, має дуже слабкий природний запах. І не пересушує шкіру рук.
  7. Не сушіть дитячий одяг на відкритому балконі, якщо з вулиці летить пил. Можна поставити сушарку в приміщенні.
  8. Випрасуйте речі з обох сторін, це зробить їх приємнішими на дотик та додатково продезінфікує їх. Насолоджуйтеся цим процесом, тому що потім прасувати буде ніколи. Розкладіть їх по поличках, щоб легко знайти те, що потрібно

Все, тепер залишилося тільки дочекатися крихітку і огорнути його своєю любов'ю!

Повернутись на Головну
Додати коментар