Каталог

В арсеналі засобів для миття посуду компанії "Де Ла Марк" є ціла лінійка:

  • для посудомийної машини;
  • з ефірними оліями;
  • з йонами срібла.

Важливо вибрати засіб для миття посуду сертифікований, адже він контактує з харчовими поверхнями. Всі засоби DeLaMark мають екосертифікат за ISO 14024. Їхні головні особливості – мало піни, немає барвників, агресивних консервантів та їдких выддушок, а також – приголомшливі натуральні аромати!pp2

Про засоби для посудомийних машин йшлося у попередньому огляді. Тут же розглянемо засоби для миття посуду руками.

Екозасоби для миття посуду з ефірними оліями

У цій лінійці представлений засіб для миття посуду з ефірною олією благородної троянди, а також ніжної римської ромашки та освіжаючого африканського лимона. Кожен із цих натуральних ароматів по-своєму прекрасний і позитивно впливає на настрій, але найголовніше – на поверхні посуду після миття запах не залишається.

Такий концентрований засіб для миття посуду еко від Де Ла Марк у своїй основі містить комбінацію ПАР, отриманих з рослинної сировини. Завдяки тому, що м'якопінні компоненти доповнюють дію один одного, засіб добре справляється з жиром і при цьому повністю змивається водою.

Щоб засіб був комфортним для рук, до його складу включені гліцерин, молочна кислота, екстракт алое вера та алантоїн. В результаті шкіра рук не пересушується, не подразнюється, а дрібні пошкодження загоюються.

Можна вибрати півлітрову ємність із дозатором або більш економічну літрову запаску. Після використання пластикову тару можна повернути нам через кур'єра або поштою на переробку.

Засоби для миття посуду еко з йонами срібла

pp3

Цю лінійку відкриває ексклюзивний засіб для миття дитячого посуду абсолютно без запаху. Такий засіб для посуду ідеально підійде також людям, чутливим до запахів та алергікам. Крім того, є засоби з ароматами алое вера, зеленого яблука та солодкого апельсина.

Склад засобів з йонами срібла близький до складу попередньої лінійки: комбінація м'яких зелених ПАР, гліцерин, рослинні екстракти та алантоїн для догляду за шкірою рук. В якості неагресивного антибактеріального компоненту додано цитрат срібла – нетоксичне джерело цих йонів. А аромат створений за допомогою гіпоалергенної парфумерної композиції на основі ефірних олій. При цьому запах не залишається на вимитому посуді.

Засоби з йонами срібла представлені у стильній упаковці із дозатором ємністю 0,5 л. Після використання тару можна здати на переробку.

Який еко засіб для миття посуду вибрати?

Будь-який еко засіб для миття посуду від Деламарку безпечний та відмінно справляється зі своїм завданням. Тому вибір залежить від вашого смаку. Хтось надає перевагу приємному глибокому аромату троянди, хтось – свіжому запаху зеленого яблука, а хтось вибере засіб без запаху взагалі. При цьому у будь-якому випадку аромат відчувається лише в процесі миття посуду, а на тарілках не залишається.

Якщо потрібний еко засіб для миття дитячого посуду, то в лінійці засобів з йонами срібла це засіб без запаху, хоча всі інші теж підходять навіть для миття дитячих пляшечок. З лінійки з ефірними оліями із цією метою часто вибирають De La Mark засіб для миття посуду з ефірною олією римської ромашки.

На нашому сайті є можливість вигідніше купити побутову хімію по акції або придбати набір для миття посуду, великого прання, генерального прибирання. Також у наборі, так званому екобоксі, можна купити натуральні зубні пасти та іншу екокосметику.

Повернутись на Головну
Додати коментар