Каталог

Очищення – важлива складова догляду за шкірою. Тому для багатьох спеціальний засіб для вмивання – просто маст хев серед баночок та тюбиків із косметикою.

В останні роки з'являється все більше новинок, можна сказати нових видів умивалок. Які з них варті уваги? Ми вважаємо, що лише на натуральній основі! Ось топ засобів для вмивання обличчя за версією технологів компанії Де Ла Марк.

um 2

  1. Пінка для вмивання. Неймовірно популярний засіб з ніжною текстурою та м'якою дією. Склад залежить від виробника, тому потрібно орієнтуватися на тих, хто виробляє натуральну косметику.
  2. Гель для вмивання. Якщо йдеться про безсульфатну косметику, то це відмінний засіб з рН, дружнім до шкіри, особливо якщо до складу входять молочна та лимонна кислоти.
  3. Молочко. У цей засіб легко ввести органічні інгредієнти, і в нього також багато прихильників.
  4. Міцелярна вода. Модна дуже м'яка умивалка, яку все ж таки потрібно змивати.
  5. Гідрофільна олія. Просто хіт! Універсальний засіб, який справляється навіть із водостійкою косметикою та дбайливо ставиться до вашої шкіри.

Що вибрати саме вам? Часто доводиться діяти методом спроб та помилок, адже ми всі різні. Але в будь-якому випадку варто врахувати тип шкіри.

Найкращі засоби для вмивання шкіри різних типів

Будь-який засіб для вмивання обличчя, втім, як і гель для душу або навіть еко шампунь, є розчином поверхнево-активних речовин (ПАР) у воді з компонентами, які додали для догляду за шкірою. Тому важливо вибрати таке, в якому ПАР впорається із завданням, але при цьому не зіпсує вашу шкіру, а добавки допоможуть шкірі почуватися краще.

Як засіб для вмивання для жирної шкіри найкраще підходять гелі для вмивання та гідрофільна олія. Так-так, засіб на основі олії відмінно підходить для очищення жирної шкіри!

Найкращий засіб для вмивання для комбінованої шкіри – пінка, особливо, якщо серед її активів – фруктові кислоти. Багатьом також підходять гелі, молочко, міцелярка та, звичайно ж, гідрофільна олія.

Міцелярна вода та молочко – це спеціальні засоби для вмивання чутливої ​​шкіри. Для сухої теж виробляють спеціальні засоби, мета яких – не погіршити ситуацію.

um 3

Хоча виробники враховують особливості типів шкіри, для яких вони створюють свої продукти, все ж таки переваги і результат – це дуже індивідуально. Іноді доводиться перепробувати купу пляшечок та тюбиків, перш ніж вдасться знайти свій ідеальний засіб! Але варто поділитися з іншими, і тут же знайдуться ті, кому ваше відкриття категорично не сподобалося.

Екосертифіковані засоби для вмивання обличчя від DeLaMark

Технологи DeLaMark завжди спираються лише на прогресивний досвід, запроваджуючи новинки. Так, кілька років тому у лінійці косметичних засобів компанії з'явилися рідкі мила для інтимної гігієни, які, до речі, дехто використовує як засіб для вмивання з кислотами.

Також ми розробили кондиціонери для волосся на основі натуральних рослинних компонентів, а також маски та еко бальзам для волосся (зволожуючий або відновлюючий), у складі яких 98% компонентів натурального походження, у тому числі цінні рослинні олії – обліпихи, зародків пшениці та ін.

Тому на запит наших постійних клієнтів про натуральний засіб для вмивання ми відповіли випуском серії новинок – гідрофільних масел на основі конопляної або оливкової олії:

  • для вмивання – підходить усім типам шкіри, не пересушує та не стягує обличчя;
  • для зняття макіяжу – добре змиває водостійку косметику, не пошкоджуючи шкіри;
  • для душу – універсальний засіб, який при контакті з водою перетворюється на ніжне молочко для всього тіла.

Всі наші засоби не містять продуктів тваринного походження та не тестуються на тваринах. А пакування з-під них ми приймаємо на переробку.

Ви вже встигли випробувати гідрофільне масло від De La Mark? Чекаємо на ваші відгуки!

А ще було б цікаво дізнатися, вихід у світ якого засобу ви чекаєте від нас насамперед? Пишіть нам у соцмережах!

Повернутись на Головну
Додати коментар