Каталог

Ми віримо, що разом ми сильніше, ніж кожен окремо.

Тому ми активно підтримуємо ініціативи, які приносять користь всім членам родини, як спортивні, так і культурні заходи. Надаючи подарунки для проведення конкурсів, змагань, а такаож підтримуємо секції та гуртки, що допомагають дітям розвиватися. За допомогою продукції DeLaMark ми не тільки поліпшуємо життя батьків, а й заохочуємо екозвички у дітей. Ще один напрямок, який ми завжди готові підтримати, – це популяризація екоруху.

Наприклад, за останні декілька років наша компанія регулярно виступала спонсором змагань з танців, стала постійним спонсором секції дзюдо "Вишенька" та почала підтримувати спортивний клуб "Прогрес" (м. Вишневе, Київська обл.), а у 2019 році була спонсором проєкту "ЕКО-Трансформація" та фестивалю "Мама + Я".

І звичайно ми завжди намагаємося допомогати в складну мить тим, хто цього потребує, тому корпоративна благодійна діяльність стала важливою складовою діяльності компанії "Де Ла Марк"  з перших років її існування.

З тих пір ми традиційно підтримуємо людей з обмеженими можливостями, дитячі будинки та дітей, що залишилися без батьків. Також ми надаємо допомогу через наших партнерів та друзів: ГО "Закарпаття без сиріт", Товариство інвалідів "Єдність", Територіальний центр соціального обслуговування населення Солом"янсткого р-ну м. Києва, Детячий спортивний клуб "Пересвіт" м. Харків, ГО "Долоні добра", Дитячий Центр "Сонячне світло", Коордаційна рада ГО "Союз Багатодітних сімей" та ін.

При цьому ми не вважаємо благодійність приводом заявити про себе. Ми розуміємо, що беремо на себе односторонні обов'язки перед людьми, які опинилися в складних життєвих обставинах. Купуючи продукцію DeLaMark та Royal Powder, ви також приєднуєтесь до нас та вносите свою лепту у добрі справи.

Ми впевнені, що добро повертається! Тож, закликаємо і вас так само не проходити повз тих, кому ви в змозі допомогти.

Повернутись на Головну
Додати коментар