Каталог

Програма "Поверни порожню тару" – важлива складова соціальної ініціативи "Здолаймо відходи" від DeLaMark, але нажаль з початком війни ми не маємо змоги повноцінно її реалізовувати.

Тимчасово, на період дії воєнного стану ми вимушено призупинили приймати тару від наших засобів на повторну переробку.

Але ми так само продовжуємо підтримувати принципи сталого розвитку в веденні бізнесу, адже з 2021р. компанія DeLaMark є членом Глобального договору ООН (https://globalcompact.org.ua/?s=DeLaMark+&post_type=members) та продовжуємо дотримуватись політики відповідального споживання в офісі та на виробництві.

ЯКИМ ЧИНОМ ЗАРАЗ МОЖНА ПОВЕРНУТИ ПОРОЖНЮ ПЛАСТИКОВУ ТАРУ ВІД ПРОДУКЦІЇ КОМПАНІЇ DELAMARK:

 • Віддати нашому партнеру в м. Київ – «Україна без сміття»: вул. Саперно-Слобідська 25 або надіслати їм поштовими службами доставки.

Щоб детальніше дізнатись про роботу станції «Україна без сміття», переходьте за посиланням https://nowaste.com.ua , а також у розділі "Nowaste Shop" ви завжди можете придати засоби DeLaMark.

 • Або ж здати на переробку нашу тару в місцеві пункти прийому вторсировини у Вашому місті.

Віримо, що Перемога не за горами і екоініціатива "Поверни порожню тару" скоро повернеться і продовжить свою дію, як і раніше!

________________________________________________________________________________________________

Назва DeLaMark асоціюється не тільки з екопродукцією відмінної якості, а й зі способом життя, дружнім до людей і природи. Оскільки частину нашої продукції розфасовано в пластикову тару, а проблему забруднення довкілля пластиковим сміттям вже важко ігнорувати, в 2019 році гаслом компанії "Де Ла Марк" стало "зДоЛайМо відходи!"* Адже це логічно – продукція без агресивних хімічних складових має не шкодити довкіллю та природі не лише під час її використання, а й після.

Важливою складовою цієї соціальної ініціативи є програма «Поверни порожню тару», яка запрацювала в нашому офіційному інтернет-магазині з жовтня 2017 року для жителів Киева, а роком пізніше – по всій Україні.

Чому це важливо?

Рідкі засоби для прання, миття посуду, прибирання та косметичні засоби DeLaMark розфасовані у тару з поліетилену низького тиску, який придатний до повторної переробки. Ми впевнені, що наші постійні покупці роблять вибір на користь більш екологічних продуктів, та напевно, не всі сортують відходи, аби зменшити їх потрапляння на звалища. Аби заохочувати до цього наших свідомих клієнтів та спростити їм цю дію, ми пропонуємо повернути порожню тару від побутової хімії DeLaMark нам.

Трохи історії: спочатку повернути порожню упаковку з-під засобів DeLaMark ми запропонували киянам, згодом, в жовтні 2018 року, ми домовились про партнерство з Укрпоштою, і можливість відправляти нам пластикову тару з'явилася у всіх жителів України. Але було приємно взнати, що деякі магазини, які продають продукцію DeLaMark, стали нашими неофіційними партнерами і самі збирають упаковку, щоб повернути її на переробку.

Отже, можливість повернути використану пластикову упаковку на переробку тепер є у всіх, хто живе в Україні. Скористайтесь програмою «Поверни порожню тару», щоб:

 • Зробити свій внесок у захист довкілля;
 • Зберегти ресурси планети для своїх дітей та онуків;
 • Підтримати українські підприємства з переробки відходів;

Жителі міст України

Можуть здати на переробку нашу тару в місцеві пункти прийому вторсировини. Промаркована упаковка приймається на переробку.

Жителі Львова, Одеси та Харкова можуть віддати тару на переробку нашим партнерам:

 • «Зелена коробка»: м. Львів, вул. Заводська, 31 (докладніше - на сайті www.greenbox.net.ua/sort/)
 • Еко магазин «Велена»: м. Одеса, пр. Академіка Глушка, 16/18
 • Zero Waste Харків: м. Харків
 • Екохаб на Подільському - пров. Подільський, 9
 • Екохаб на Весніна - вул. Весніна, 16
 • Екохаб в м. Люботин

____________

*- більше про інші кроки цієї соціальної ініціативи дізнайтеся за посиланням [Здолаймо відходи разом]

Повернутись на Головну
Додати коментар