Каталог

Назва DeLaMark асоціюється не тільки з екопродукцією відмінної якості, а й зі способом життя, дружнім до людей і природи. Оскільки частину нашої продукції розфасовано в пластикову тару, а проблему забруднення довкілля пластиковим сміттям вже важко ігнорувати, в 2019 році гаслом компанії "Де Ла Марк" стало "зДоЛайМо відходи!"* Адже це логічно – продукція без агресивних хімічних складових має не шкодити довкіллю та природі не лише під час її використання, а й після.

Важливою складовою цієї соціальної ініціативи є програма «Поверни порожню тару», яка запрацювала в нашому офіційному інтернет-магазині з жовтня 2017 року для жителів Киева, а роком пізніше – по всій Україні.

Чому це важливо?

Рідкі засоби для прання, миття посуду, прибирання та косметичні засоби DeLaMark розфасовані у тару з поліетилену низького тиску, який придатний до повторної переробки. Ми впевнені, що наші постійні покупці роблять вибір на користь більш екологічних продуктів, та напевно, не всі сортують відходи, аби зменшити їх потрапляння на звалища. Аби заохочувати до цього наших свідомих клієнтів та спростити їм цю дію, ми пропонуємо повернути порожню тару від побутової хімії DeLaMark нам.

Трохи історії: спочатку повернути порожню упаковку з-під засобів DeLaMark ми запропонували киянам, згодом, в жовтні 2018 року, ми домовились про партнерство з Укрпоштою, і можливість відправляти нам пластикову тару з'явилася у всіх жителів України. Але було приємно взнати, що деякі магазини, які продають продукцію DeLaMark, стали нашими неофіційними партнерами і самі збирають упаковку, щоб повернути її на переробку.

Отже, можливість повернути використану пластикову упаковку на переробку тепер є у всіх, хто живе в Україні. Скористайтесь програмою «Поверни порожню тару», щоб:

 • Зробити свій внесок у захист довкілля;
 • Зберегти ресурси планети для своїх дітей та онуків;
 • Підтримати українські підприємства з переробки відходів;
 • Отримати додаткову знижку на замовлення.

Яким чином можна повернути порожню пластикову тару від продукції компанії "Де Ла Марк":

ПЛАСТИКОВА ТАРА

Для жителів м. Київ:

 1. Віддати її нашому кур'єру при отриманні замовлення. Під час оформлення замовлення вкажіть кількість одиниць використаної пластикової тари, яку ви хочете віддати. За кожну порожню ємність ви отримуєте знижку в розмірі 5 грн. Також безкоштовно приймаємо мірні ложечки від пральних порошків і кисневого відбілювач.

 2. Віддати її нашим менеджерам при самовивозі чи/та на виставках Made in Ukraine, Всі свої, ЕкоЕкспо та інш. (Попередньо уточнюйте інформацію та дати). У нас є мобільний бокс для збору тари. За кожну ємність ви отримуєте - 5 грн.

 3. Віддати нашому партнеру в м. Київ – «Україна без сміття»: вул. Саперно-Слобідська 25/4. У цьому випадку знижка не надається.

Жителі інших міст України

Можуть здати на переробку нашу тару в місцеві пункти прийому вторсировини. Промаркована упаковка приймається на переробку.

Або ж

 Надіслати порожню тару за допомогою Нової пошти*

 *УВАГА! Ми відшкодовуємо вартість відправки порожньої тари лише за умови, якщо сума вашого замовлення продукції в Інтернет магазині не менше 1000 грн.

Нова пошта: м. Киев, відділення №11, одержувач: ТОВ «Де Ла Марк», ЄДРПОУ - 36385435, тел. 067 189 83 75

При відправці ви отримуєте знижку 5 грн за кожну одиницю порожньої пластикової тари (окрім мірних ложок).

Жителі Львова, Одеси та Харкова можуть віддати тару на переробку нашим партнерам:

 • «Зелена коробка»: м. Львів, вул. Заводська, 31 (докладніше - на сайті www.greenbox.net.ua/sort/)
 • Еко магазин «Велена»: м. Одеса, пр. Академіка Глушка, 16/18
 • Zero Waste Харків: м. Харків
 • Екохаб на Подільському - пров. Подільський, 9
 • Екохаб на Весніна - вул. Весніна, 16
 • Екохаб в м. Люботин

ТАРА ВІД ЗУБНОЇ ПАСТИ

Тепер ми приймаємо на утилізацію ще й алюмінієвий тюбик з кришкою від зубної пасти DeLaMark.

ВАЖЛИВО! Для того, щоб тюбик можна було переробити, необхідно максимально вичавити з нього вміст. Ви можете зробити це за допомогою нашого ключика.

За кожну одиницю тари ви отримуєте знижку -5 грн.

Повернення тари можливе наступними способами:

 1. Віддати кур'єру при отриманні замовлення.

 2. Віддати нашим менеджерам при самовивозі та / або на виставках.

 3. Надіслати порожню тару Новою поштою.


* ВАЖЛИВО! Ми відшкодовуємо вартість відправки порожньої тари лише за умови, якщо сума вашого замовлення продукції в Інтернет магазині не менше 1000 грн.

____________

*- більше про інші кроки цієї соціальної ініціативи дізнайтеся за посиланням [Здолаймо відходи разом]

Повернутись на Головну
Додати коментар