Каталог

Компанія DeLaMark пройшла сертифікацію та отримала знак якості від проєкту Svidomo Made.

Це означає, що компанія відповідає шести принципам корпоративної сталості: 

  • Етичне працевлаштування, гідна оплата праці;
  • Безпечні умови праці;
  • Відмова від експлуатації та використання дитячої праці;
  • Повага до прав людини, відмова від дискримінації на робочому місці;
  • Захист та збереження довкілля;
  • Забезпечення прозорості ланцюгів постачання.

Для нас, як виробника ця відзнака – це підтверджена експертами приналежність до сталого виробництва та споживання (sustainable production and consumption), та асоціюація нашого бренду із чесною працею, надійністю та відкритістю.

Для споживачів - це додаткова гарантія того, що компанія відповідально ставиться до навколишнього середовища та своїх працівників.

Про проєкт:

Svidomo Made — проєкт команди Made in Ukraine за підтримки Міжнародної організації з міграції (MOM) , спрямований на популяризацію відповідального виробництва і споживання.

Що таке відповідальне виробництво та споживання?

Ідеологія відповідального (або «свідомого») виробництва та споживання — це тренд, який вже декілька років вирує в світі та базується на Цілях Сталого Розвитку ООН (ЦСР) — 17 глобальних цілях, прийнятих світовими лідерами на історичному Саміті ООН у вересні 2015 року, та покликаними до 2030 року подолати всі форми бідності, нерівність та негативні прояви кліматичних змін.

Бути «sustainable» — це бути свідомим того, який ефект твої дії мають на суспільство,  навколишнє середовище, культуру та планету. Все більше світових компаній зосереджує свою увагу на тому, як саме вони ведуть бізнес — і чи є їх вплив негативним чи позитивним.  Одночасно з цим, все більше споживачів звертають увагу на політику брендів, які вони обирають, в соціальних та екологічних питаннях — шириться мода на відповідальне споживання.

Багато українських компаній вже є свідомими в тому, чи іншому аспекті (наприклад, переробка відходів або повага до прав людини), і проєкт Svidomo Made створений, щоб зробити відповідальне виробництво та споживання в Україні трендом та досягти того, щоб кожен розумів повне значення цих термінів і свою силу змінювати культуру споживання та бізнес-культуру на краще та йти в ногу зі світом!

Горді, що компанія DeLaMark поповнила ряди сертифікованих компаній за стандартом Svidomo Made✅

Повернутись на Головну
Додати коментар