Каталог

корисні статті

ТОП-5 засобів для вмивання за версією DeLaMark. І одна чудова новинка!

Очищення – важлива складова догляду за шкірою. Тому для багатьох спеціальний засіб для вмивання – просто маст хев серед баночок та тюбиків із косметикою. В останні роки з'являється все більше новинок ...

Детальніше

Огляд екологічних засобів для миття посуду від De La Mark

В арсеналі засобів для миття посуду компанії "Де Ла Марк" є ціла лінійка: для посудомийної машини; з ефірними оліями; з йонами срібла. Важливо вибрати засіб для миття посуду сертифікований, ад ...

Детальніше

Все, що потрібно для посудомийки: короткий огляд екозасобів для посудомийних машин від DeLaMark

Щоб ваш посуд був завжди чистим, самої посудомийної машини недостатньо. Потрібні також ефективні мийні засоби для посудомийної машини, сіль та кондиціонер-ополіскувач. Адже агрегату належить розчинити ...

Детальніше

Чи можна мити фрукти та овочі мийним засобом?

Ми дбаємо про себе та своїх рідних, обираючи стиглі та корисні фрукти та овочі, у тому числі листові. Адже це – натуральне джерело вітамінів, антиоксидантів, мікроелементів та ензимів. Але важливо ...

Детальніше

Безпечне прибирання будинку. Як досягти справжньої чистоти?

У кожного своє уявлення про чистоту. Але, погодьтеся, прибирання будинку не має стати причиною проблем зі здоров'ям. Тут як у медицині – не нашкодь! Справжня чистота – це не стерильність, а відсутніс ...

Детальніше

Як компостувати органіку тим, хто живе в міській квартирі?

Якщо не менше половини вмісту вашого сміттєвого відра складають залишки їжі та ви давно хотіли змінити цю ситуацію? Вважайте цей пост поштовхом до дій! Органічні рештки - це одночасно: джерело мет ...

Детальніше

"Де Ла Марк" –  українська компанія-виробник побутової хімії та косметичних доглядових засобів, яка першою отримала міжнародний екосертифікат "Жива планета" (за ISO 14024) на всю лінійку продукції. Ми залишаємося також лідерами у впровадженні екоініціатив, в тому числі прагнемо відповідати концепції Zero Waste.

Кожен рік асортимент компанії поповнюється новими продуктами для чистоти дому, речей та тіла. Всі засоби від DeLaMark вироблені за сучасними рецептурами з безпечних складових найвищої якості і відповідають європейським вимогам до екозасобів. Тому наша продукція продається не тільки в Україні, а й в Польщі та інших країнах. Компанія "Де Ла Марк" відома як надійний та відповідальний партнер.

Продукція ТМ DeLaMark та Royal Powder відзначена нагородами українських та міжнародних конкурсів якості. Але найкращою відзнакою є прихильність задоволених покупців, кількість яких зростає.        Приєднуйтеся і ви!

Повернутись на Головну
Історія компанії рік за роком
 • 2008
 • 2009
 • 2010
 • 2011
 • 2012
 • 2013
 • 2014
 • 2015
 • 2016
 • 2017
 • 2018
 • 2019
Народження компанії
Діяльність нашої компанії почалася в "далекому" 2008 році з організації імпорту в Україну безфосфатних пральних порошків з Японії. Чому саме звідти? Та тому, що саме Японія першою ввела заборону на використання фосфатів у продуктах побутової хімії, а тому стала "родоначальницею" руху безпечної побутової хімії в усьому світі. Протягом майже цілого року ми не тільки ввозили ці незнайомі більшості людей продукти в нашу країну, а й почали роботу по організації системи зручної покупки безфосфатних засобів для прання, а саме почали постачати їх в торгові мережі. Першою торговою мережею, яка почала реалізовувати безпечну побутову хімію, стала національна мережа магазинів "Епіцентр". Гігант роздрібної торгівлі першим повірив у нас і був пліч-о-пліч увесь цей час. Більше 10 років ми розвивалися разом і розширили асортимент з 1 паковання прального порошку Royal Powder до 150 товарних одиниць, серед яких є практично все для прання, прибирання та особистої гігієни.
Завдяки нашому плідному партнерству та взаємопідтримці за весь час співпраці більше півмільйона безпечних товарів DeLaMark знайшли свого споживача, і з кожним роком популярність екопродукції невпинно зростає.
Надійність та спільність поглядів допомагають нам рухатися в одному напрямку і розвивати екоринок в Україні.
Народження "Королівського порошку"
Вже на початку цього року, ми прийняли непросте і несподіване навіть для нас самих рішення - ми захотіли налагодити виробництво безпечної побутової хімії в Україні! З цією метою, ми залучили найкращих технологів з усього світу, заручившись їх підтримкою в такому непростому і самовпевненому проекті. Для нас було важливо отримати пральний порошок, який буде не просто безпечним (тобто не буде містити агресивних у відношенні до людини та довкілля сполук), але й матиме високу ефективність. Тому в команду розробників увійшли лише ті фахівці, які мали підтверджений успішний досвід в розробці таких засобів. І через півроку вони нарешті розробили формулу саме того продукту, якого ми прагнули. Ми дали йому ім'я "ROYAL POWDER"! Вже до кінця року налагодили власну лінію виробництва свого першого прального порошку, підписавши прямі договори постачання з провідними світовими виробниками компонентів для побутової хімії.
Cтановлення бренду
Хоча назва ТОВ «Де Ла Марк» з'явилася в 2008 році, справжнім брендом вона стала лише у 2010-му. За ці два роки концентрований універсальний пральний порошок Royal Powder став популярним серед шанувальників безфосфатних порошків. Тому лінійка пральних порошків Royal Powder розширилася – вона поповнилась порошками для прання дитячих речей, Royal Powder Baby, та для прання білих речей, Royal Powder White.
Розширення асортименту
До цього року для багатьох постійних покупців назва молодої компанії «Де Ла Марк» вже стала синонімом безпечного та якісного прання. Аби задовольнити потреби вибагливих шанувальників чистоти, ми розширили асортимент пральних порошків. Тепер можна досягти бездоганних результатів прання кольорових виробів з Royal Powder Color, подовжити термін служби чорних речей з Royal Powder Black, не зіпсувати шовковий та шерстяний одяг з Royal Powder Delicate, а також випрати цупкі або сильно забруднені речі з Royal Powder Professional.

Окрім цього, у 2011 році було розпочато виробництво революційних мийних засобів для посуду з ефірними оліями.
Глобальні зміни рецептури і перше визнання
Свого часу багато хто з виробників пральних порошків застосовували цеоліти як альтернативу фосфатам. Але з часом стало відомо, що й вони не позбавлені недоліків: цілком безпечні для людини, нерозчинні у воді цеоліти засмічують водопровід. Тому європейські виробники екологічних порошків почали від них відмовлятися. У 2012 році цим шляхом вирішила піти й компанія «Де Ла Марк», глобально змінивши рецептуру порошків. Відтепер в порошках ТМ Royal Powder для зниження жорсткості води застосовуються розчинні та безпечні для довкілля силікати і карбонати.

Переконані у високій якості своєї продукції, компанія «Де Ла Марк» у 2012 році взяла участь у Всеукраїнському конкурсі «100 кращих товарів України». Лінійка концентрованих безфосфатних порошків Royal Powder від «Де Ла Марк» стала лауреатом цього конкурсу.
І знову розширення асортименту
У всьому світі набирають популярністі рідкі засоби для прання. Слідуючи цим тенденціям, у 2013 році компанія «Де Ла Марк» запустила у виробництво концентровані безфосфатні гелі для прання.

Для багатьох важливим є аромат випраної білизни. У цьому ж році прихильники прання з DeLaMark змогли насолодитися трьома вишуканими ароматами кондиціонерів для білизни (квітковий з нотками деревини, квітково-фруктовий з нотками амбри, квітково-зелений), які також забезпечують м’якість випраних речей та не дозволяють їм електризуватися.
Ми надалі невпинно зростаємо, та підтверджуємо екологічність своїх продуктів
Насамперед продукцію компанії «Де Ла Марк» виготовляли таким чином, аби зробити її безпечною для людини та довкілля. У 2014 році компанія вирішила офіційно підтвердити цей факт. Того ж року її виробництво пройшло сертифікацію згідно ISO 14024, що гарантує екологічність його роботи. В результаті «Де Ла Марк» стала першою компанією з поміж всіх українських виробників побутової хімії, що отримала міжнародний екосертифікат «Жива планета».

У 2014 році розпочав роботу фірмовий інтернет-магазин «Royal Powder Shop», в якому можна придбати продукцію ТМ Royal Powder і DeLaMark без посередників, і часто - за приємною акційною ціною.

Компанія продовжила тішити своїх прихильників, запропонувавши їм лінію безпечних засобів з догляду за оселею. Їх склад дозволяє застосовувати засоби для кухні, ванної та туалету навіть на поверхнях, що контактують з їжею (окрім алюмінієвих).
У тому ж році лінійка безпечних засобів для прання ще поповнилась - у виробництво було запущено засіб 3 в 1, що посилює дію прального порошку: плямовивідник, відновник кольору і кисневий відбілювач.
Рух без зупинок
Компанія «Де Ла Марк» продовжує рух у вибраному напрямку, і в 2015 році розпочала виробництво твердого гліцеринового мила для прання.

Власники посудомийних машин цього року змогли оцінити нові концентровані безфосфатні засоби виробництва «Де Ла Марк»: порошок, сіль та ополіскувач для посудомийної машини.

Попереду нові цілі! Залишайтеся з нами і чистота у вашій оселі буде безпечною!

Але хіба в безфосфатних порошках застосовуються якісь секретні технології? Насправді ні. Виробляти безпечну побутову хімію можна і в нашій країні. Просто необхідно позбутися звичних стереотипів, зокрема коли використовуючи найдешевші інгредієнти, виробники мають за мету отримати великий об’єм продукції і продати її якнайдорожче безтурботним споживачам.

Передусім ми вирішили, що наші покупці – це саме ті споживачі, що думають. Це ті, хто шукає найкраще - пральні порошки без фосфатів і з оптимальним вмістом ПАР. До 2020 року всі українські виробники пральних порошків зобов'язані відмовитися від фосфатів. Ми не стали чекати на цей день і зібрали команду досвідчених технологів, що спеціалізуються на виробництві побутової хімії, з метою виготовити український безфосфатний порошок, що не поступається за якістю затребуваним закордонним засобам.
Ще новинки
У 2016 році з'явилася ще одна лінійка з п'яти засобів для очищення шкіри - рідке мило з м'якою мийною композицією та природними квітково-фруктовими ароматами.

Були й інші ароматні новинки: колекція кондиціонерів для прання розширилася з трьох до восьми приголомшливих ароматів.
В цьому році також порадували тих, хто чекав на безпечні засоби для миття підлоги та вікон, а заодно розширили асортимент засобів для очищення кухні, ванної кімнати та туалету.

Легкорозчинні та дієві рідини для прання стали ще одним винаходом для екопрання від «Де Ла Марк». Ці рідкі засоби дозволяють прати на коротких режимах, не втрачаючи ні хвилини. У лінійці рідин для прання - перший український засіб для прання мембранних тканин
Ще екологічніше
Нам подобається бути прогресивними, а за багатофункціональними засобами - майбутнє. Тому в 2017 році компанія «Де Ла Марк» розробила та запустила у виробництво порошки з ефектом кондиціонера преміум-класу. Їх оцінять ті, кому важливо, аби речі після прання були м'якими, як після кондиціонера-ополіскувача, але без зайвого запаху. У лінійці порошків з кондиціонером представлені універсальний порошок, а також порошки для білих, кольорових речей та для дитячої білизни.

У цьому році також була розширена й лінійка засобів для миття посуду. До неї увійшли рідини для посуду з іонами срібла та новими натуральними ароматами, наприклад, кориці або апельсину. А спеціальний засіб для миття дитячого посуду, навпаки, без запаху.
До ідеї розробити натуральні шампуні команда «Де Ла Марк» наполегливо йшла кілька років, і в 2017 році ми досягли цієї мети! ВІдтепер в нашому асортименті є шість безсульфатних шампунів для різних типів волосся. Серед них дитячий та професійний.

Розробляючи шампуні, ми ставили за мету отримати з м'яких компонентів рослинного походження неагресивні засоби для догляду за волоссям, які не пересушують їх та не подразнюють шкіру голови. У шампунях від DeLaMark міститься 98% речовин природного походження, в тому числі рослинні екстракти та олії холодного віджиму: обліпихи, коноплі, зародків пшениці і виноградних кісточок.
Також в 2017 році ми запропонували нашим екосвідомим споживачам супутні товари: паперову продукцію з вторинної целюлози та без пластикової упаковки, екосумки та довговічні стильні кухонні рушники з натуральних матеріалів.

У 2017 році компанія "Де Ла Марк" приєдналася до всесвітнього руху боротьбі з пластиковими відходами та запустила проект "Поверни порожню тару!"
Не зупиняємося!
В цьому році наша компанія розширила лінійку засобів для волосся. Тепер після застосування шампуню DeLaMark можна продовжити догляд за допомогою кондиціонерів, бальзамів або масок для різних типів волосся від "Де Ла Марк". Нові засоби догляду не містять катіонних ПАР, в їх складі – натуральні олії і рослинні екстракти, які позитивно впливають на волосся і шкіру голови.

Колекція рідких мил від "Де Ла Марк" також розширилася – в 2018 році на ринок вийшли три види екосертіфікованого мила для інтимної гігієни ТМ DeLaMark.

В кінці цього року у нас з'явилася ще одна незвичайна новинка – активна піна для догляду за взуттям ТМ Zanovo. Цей екологічно чистий засіб дозволяє видалити бруд, що глибоко в'ївся, із зовнішньої та внутрішньої поверхні взуття та підошв з будь-яких матеріалів, витративши мінімум води. Таким чином можна повернути взуттю первісний вигляд, але уникнути його деформації через надмірне зволоження.

Також важливою подією 2018-го стала співпраця з Укрпоштою, завдяки якій програма "Поверни порожню тару", що раніше діяла тільки в Києві, поширилася на всю Україну. Тепер наші покупці з усіх куточків країни можуть зробити свій внесок в чистоту навколишнього середовища: повернути на переробку пластикову упаковку з-під засобів DeLaMark і отримати знижку, яка компенсує поштові витрати.
На шляху до ще більшого скорочення відходів
Компанії "Де Ла Марк" є близькими ідеї сталого розвитку та концепції Zero Waste. Тому протягом 2019 роки ми хочемо впровадити в свою діяльність якомога більше кроків на шляху до скорочення відходів. Наприклад, в цьому році замість пластикових клубних карт ми перейшли на віртуальні і почали робити доставку в багаторазових сумках, які виготовлені зі старих рекламних банерів. У найближчих планах – надати можливість купувати нашу продукцію без упаковки, а також зробити виробництво і офіс більш екологічними: скоротити споживання ресурсів і почати роздільний збір відходів. Приєднуйтеся до нас!

В цьому році ми почали поставки нашої екопродукціі в Польщу і плануємо розширити географію продажів DeLaMark на інші країни. Якщо раніше в Україні були популярними польські безфосфатні порошки і гелі для прання, то наше завдання – зробити відомими в Польщі українські екологічно чисті засоби побутової хімії, адже вони відповідають європейським вимогам і сертифіковані за ISO 14024.

Ми любимо природу навколо себе і цінуємо здоров'я своїх ближніх. Тому завжди пропонуємо тільки те, чим користуємося самі. Попереду – нові цілі. Звичайно ж, 2019-й теж порадує новинками.

Ми підтримуємо здорові ініціативи і готові допомогти тим, хто цього дійсно потребує. Користуючись продукцією DeLaMark, ви вносите разом з нами свій внесок у поліпшення життя інших. Залишайтеся з нами, щоб разом продовжувати творити історію Де Ла Марк.

У своїй діяльності ми завжди опираємося на 4 правила:

  • Чесність
   Ми вважаємо, що тільки чесний продукт, бренд і бізнес можуть бути успішними. Тому ми, як чесний виробник, завжди готові до відвертої розмови з кожним клієнтом, постачальником або партнером
  • Відповідальність
   Ми відповідальні за кожну дію, кожен продукт, кожну домовленість. Тому ми не маємо права не виконати обіцянку, дану клієнту, партнеру або постачальнику
  • Соціальна залученість
   Наша продукція і вчинки повинні робити світ кращим, а людей щасливішими. Тільки так ми зможемо зробити життя навколо ідеальнішим
  • Постійне зростання і розвиток
   Компанія, яка не розвивається, помирає. Тому ми не стоїмо на місці, щодня працюючи над поліпшенням рецептур, розробкою нових продуктів, сервісів і процесів
Створюємо бажану Україну разом!

Ми - за виробництво в Україні

Наша компанія, що є українським виробником, завжди намагалися довести, що в країні можуть виготовляти якісні продукти. А тому з оптимізмом відгукнулися на ініциативу наших друзів створити спільний відеоматеріал, який має підтвердити той факт, що українці здатні створювати гарні та ефективні продукти у різних сферах.

У зйомках брали участь такі виробники:

 • Євген Клопотенко - Гастромайстерня Confiture
 • Іван та Алла Плачкови - Сімейна виноробня "Колонист"
 • Оксана Лєбєдєва - Одяг у етностилі Varenyky Fashion
 • Назар і Ольга Романів - Натуральні соки прямого віджиму "Сади Прикарпаття"
 • Тарас Ложенко - Фермерські сири ручної роботи "Доообра Ферма"
 • Анна Алешко - Бюро дитячих меблів Home Little
 • Олексій Веренікін - Виробник безфосфатної побутової хімії DeLaMark
 • Катерина Коваль - Затишні предмети для дому та дизайн студія Wannabe Decor
Наші досягнення та зобов'язання